fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Тројца повредени во тешка сообраќајна несреќа во скопски Аеродром

Актуелно

Тројца повредени во тешка сообраќајна несреќа во скопски Аеродром

Насловната фотографија е преземена од Курир

Тројца лица се потешко повредени во сообраќајна несреќа која попладнево се случи во скопската населба Аеродром.

Несреќата се случила на крстосницата спроти Мајчин дом, а во неа учествувале три возила „шкода јети“, „форд“ и „ауди“.

Според очевидци до сообраќајката дошло, како што велат, откако едно од возилата поминало на црвено.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.