//
Следи нѐ
To Top

ФОТОГАЛЕРИЈА: Ријана речиси гола на карневалот во Барбадос

Ријана и познатиот возач на Формула 1, Луис Хамилтон, беа фотографирани на Барбадос како се забавуваат за време на една од парадите на карневалот, со што уште еднаш ги потврдија гласините за нивната врска.

Медиумите веќе со месеци пишуваат за врската меѓу пејачката и возачот на Формула 1, а Хамилтон и претходно беше виден во друштвото на Ријана.

реклама

Познатиот возач откако во февруари ја прекина осумгодишната врска со Никол Шерзингер го поврзуваа со голем број жени, вклучувајќи ја и Кендал Џенер, сестрата на Ким Кардашијан.

Кadooment Day е централна парада на Crop Over фестивалот кој се одржува на родното место на Ријана на Барбадос, а пејачката дефинитивно беше една од главните ѕвезди на оваа манифестација.

maxresdefault[1]

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Настани

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: