//
Следи нѐ
To Top

Кристијано Роналдо: „Каков татко, таков син!“

Познатиот фудбалер Кристијано Роналдо на социјалната мрежа Instagram објави фотографија со својот син, која стана вистински хит и доби преку милион „лајкови“ за неколку часа.

На неа тие двајцата позираат, покажувајќи ги мускулите. Роналдо во коментарот напишал „Каков татко, таков син“. На фотографијата е јасно дека Кристијано Џуниор има научено неколку работи за позирање пред камера од својот татко.

реклама

Фудбалерот често објавува заеднички фотографии со својот син на социјалните мрежи.

krisitjano[1]

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: