//
Следи нѐ
To Top

Даниел Кајмакоски утре во Скопје Сити Мол ќе даде поддршка на македонските фудбалери

На ФФМ пултот во Skopje City Mall и натаму може да купите влезници по супер промотивна цена за квалификацискиот натпревар за ЕП меѓу МАКЕДОНИЈА и ШПАНИЈА, кој ќе се игра на националниот празник, 8 септември.

За сите фанови, на ФФМ пултот во Skopje City Mall се продаваат и оригинални или реплика дресови од репрезентацијата на Македонија.

реклама

Бидете на истото место и на 19 август, среда од 19.00 часот, кога Даниел Кајмакоски ќе се дружи со фановите и како и сите македонци, ќе им даде поддршка на Агим, Трајковски, Пача, Буба и сите други репрезентативци во битката против Европскиот шампион, Шпанија.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: