//
Следи нѐ
To Top

СЕЗОНСКИТЕ ПОПУСТИ ПОЧНАА: Голема распродажба во Скопје Сити Мол!

Шетајќи низ Скопје Сити Мол, Она што мора да се види овие денови е големата распродажба која што е во тек, а е за сечиј џеб и вкус.

Не може да се остане рамнодушен на над 135-те светски бренда вклучени во оваа голема финална распродажба која што се случува во Скопје Сити Мол.

реклама

Реален попуст, сите омилени парчиња сега достапни до -70% намаление. Задолжително мора да се прошета, види и одбере омиленото парче кое сега е подостапно од било кога.

Производите на Bata, Swarovski, Timberland, Lacoste- Nautica, Adams Shoes, Cotton, Fashion & Friends, Waikiki, Sport Vision и многу други може да се купат по реални и ниски цени.

Во Скопје Сити Мол, освен актуелната голема распродажба, пристигнати се и есенските колекции, така што изборот е многу голем.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Настани

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: