Следи нѐ
To Top

Мадона планира сопствено риалити шоу

Непознати, интимни работи од животот на поп кралицата Мадона наскоро би можеле да се најдат на малите екрани, бидејќи таа веќе преговара за сопствено риалити шоу.

Најпознатата поп пејачка на денешницата, Мадона сериозно ги разгледува условите на една продукциска куќа за снимање на сопствено риалити шоу.

реклама

Иако во шоуто ќе бидат и децата на Мадона Лурд (18), Роко (15), Дејвид (9) и Мерси (9), главен акцент ќе биде љубовниот живот на пејачката.

– Никој никогаш не би можел да помисли така голема ѕвезда, како Мадона, дека ќе има риалити шоу, изјави извор близок до пејачката, додавајќи дека тоа само покажува колку се менува светот.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

 • И Џекс Џоунс на „Охрид колинг“

  Една од најактуелните хаус ѕвезди во моментов, новиот хитмејкер JAX JONES на OHRID CALLING 2018, вечерта на Илинден, нa 02 август,...

  Информативна Редакцијаавгуст 24, 2015
 • Голема зумба забава овој викенд во „Миднајт“

  Немате план што да правите овој викенд? Ние ви предложуваме одлична забава и тоа „ЗУМБА“ забава, што ќе се случува овој...

  Информативна Редакцијаавгуст 24, 2015
 • Ноќ на убавина, слава, гламур!

  „Story awards Party“ е едно од најзначајните случувања во светот на шоу-бизнисот кој секој пат успева да ја оправда својата репутација...

  Информативна Редакцијаавгуст 24, 2015
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.