Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Голема забава со Владо Јаневски, Тијана Дапчевиќ и Влатко Лозаноски оваа сабота во дискотеката „Централ Парк“

МК Сцена

Голема забава со Владо Јаневски, Тијана Дапчевиќ и Влатко Лозаноски оваа сабота во дискотеката „Централ Парк“

Дискотеката „Централ Парк“ подготвуваат голем музички спектакл кој веруваме дека уште долго ќе се памети.

В сабота на 29 август скопјани ќе имаат ретка можност да уживаат со песните на едни од најголемите хит-мејкери на денешницава како што е Владо Јаневски, Тијана Дапчевиќ и Влатко Лозаноски.

Забавата ќе се одржи во летната дискотека „Централ парк“ во Скопје и ќе почне во 12 часот по полноќ.

11900044_10153090665206616_8733016771354194657_n[1]

Организаторите на овој настан ветуваат одлична забава за сите присутни, а влезниците се веќе пуштени во продажба и можат да се купат на „Купикартизасе“ по цена од 250 денари.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.