Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ВИДЕО: Рафаел Надал се соблече до гола кожа за „Томи Хилфигер“

Видео

ВИДЕО: Рафаел Надал се соблече до гола кожа за „Томи Хилфигер“

Познатиот шпански тенисер Рафаел Надал стана заштитно лице на линијата долна облека на брендот „Томи Хилфигер“, а компанијата тоа го најави со навистина жешка видео реклама.

Коментирајќи ја новата соработка, Хилфигер изјави дека Надал изгледа одлично и дека неговото тело не е дигитално „корегирано“ за кампањата.

Rafael-Nadal-Tommy-Hilfiger-Underwear-2015-Campaign-Shoot-003-800x1041[1]

Рекламата за кампањата е снимана во соблекувална, и почнува со кадри во кои Надал ги соблекува маицата и фармерките, за да остане само во боксерки, кои исто така набрзо ги соблекува.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.