//
Следи нѐ
To Top

ВИДЕО: 5 интересни употреби на пената за бричење

Доколку имате дамка на облеката која треба веднаш да се отстрани, може да ви помогне и пената за бричење, која ја има во речиси секоја бања.

Освен тоа, овој најголем сојузник на мазното машко лице, помага и за отстранување на бигор, како и за подмачкување на врата.

реклама

Во следното видео, погледнете пет интересни трикови во кои главна улога ја има токму пената за бричење.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Видео

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: