//
Следи нѐ
To Top

Голи фотографии на Анџелина Џоли продадени на аукција

Црно-бели голи фотографии со Анџелина Џоли се продадени на аукција за 1.800 фунти, пренесуваат електронските медиуми.

Сетот црно-бели фотографии, кои ги направи Кејт Гернер во 1995 година се продадени на аукција во лондонска галерија „Zebra One“, а на нив се наоѓа сега веќе познатата холивудска актерка врзана со свилена панделка.

реклама

Оскаровката која оваа година наполни 40 години на фотографиите е целосно гола, а нозете и се врзани, што како што наведуваат медиумите го зајакнува уметнички израз.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: