Следи нѐ
To Top

Голи фотографии на Анџелина Џоли продадени на аукција

Црно-бели голи фотографии со Анџелина Џоли се продадени на аукција за 1.800 фунти, пренесуваат електронските медиуми.

Сетот црно-бели фотографии, кои ги направи Кејт Гернер во 1995 година се продадени на аукција во лондонска галерија „Zebra One“, а на нив се наоѓа сега веќе познатата холивудска актерка врзана со свилена панделка.

реклама

Оскаровката која оваа година наполни 40 години на фотографиите е целосно гола, а нозете и се врзани, што како што наведуваат медиумите го зајакнува уметнички израз.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

 • Макрон и Лени Кравиц на концерт на U2

  Да го сретнете претседателот зад сцената на концерт на U2 во Париз, напиша Лени Кравиц на фотографијата со Емануел Макрон, која...

  Информативна Редакцијасептември 2, 2015
 • ДАЛЕКУ ОД ОЧИТЕ НА ЈАВНОСТА: Се ожени Џастин Бибер

  Идолот на милиони тинејџери, Џастин Бибер и на неговата вереница Хејли Болдвин го кажаа „судбоносното да“.  реклама

  Информативна Редакцијасептември 2, 2015
 • Пиволенд прераснува во „Skopje Beer Fest“

  Оваа година традиционалниот „Гурмански викенд во Скопје – Пиволенд“ со нов концепт, ново интернационално име „Skopje Beer Fest“, нова локација, како...

  Информативна Редакцијасептември 2, 2015
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.