//
Следи нѐ
To Top

ФОТО: Голем пожар на Водно над кафеаната „Теферич“

Избувна пожар на Водно кај Теферич. Екипите на дежурната противпожарна служба се веќе на терен.

Информацијата ја потврди и командантот на Скопската противпожарна бригада Благоја Менковски.

реклама

– Има голем пожар на Водно, над кафеаната „Теферич“, рече Менковски.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Актуелно

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: