fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ФОТО: Голем пожар на Водно над кафеаната „Теферич“

Актуелно

ФОТО: Голем пожар на Водно над кафеаната „Теферич“

Избувна пожар на Водно кај Теферич. Екипите на дежурната противпожарна служба се веќе на терен.

Информацијата ја потврди и командантот на Скопската противпожарна бригада Благоја Менковски.

– Има голем пожар на Водно, над кафеаната „Теферич“, рече Менковски.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.