//
Следи нѐ
To Top

Позирањето со пиштол заради селфи заврши со смрт

Позирањето за селфи со пиштол заврши со смрт во САД, пренесоа американските медиуми.

19-годишно момче од Тексас почина од прострелна рана во грлото во стан во Хјустон.

реклама

Дилион Алонсо Смит пронашол пиштол. Заедно со својот братучед тој почнал да прави фотографии со оружјето и да ги закачува на интернет. Одеднаш пиштолот испукал и тинејџерот бил смртно застрелан. Неговиот братучед бил во друга соба за време на трагичната несреќа.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Ви препорачуваме

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: