fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ВИДЕО: Сем Смит автор на насловната песна на новот Џејмс Бонд

Видео

ВИДЕО: Сем Смит автор на насловната песна на новот Џејмс Бонд

Од 26 септември оваа година сите љубители на најпознатиот таен агент во светот, Џејмс Бонд, ќе уживаат во новото продолжение на филмот под наслов „Spectre“.

И додека агентот 007 уште еднаш ќе го игра познатиот Даниел Кејг, кој често и го нарекуваат Џејмс Бонд, насловната песна овој пат нема да ја пее Адел, туку британската поп сензација Сем Смит.

Песната под наслов „Writing’s On The Wall“, Сем ја сними уште во јануари оваа година, а во разговор за Би-Би-Си, откри дека му требало само 20 минути да ја напише. Според Смит, тоа е најбрзо напишана песна во неговата кариера кога се работи за љубовна балада.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.