//
Следи нѐ
To Top

ВИДЕО: Слушнете ја новата песна на Каролина Гочева и Дуке Бојаџиев

Ексклузивно, ви ја претставуваме најновата песна на Каролина Гочева.

Песната е дело на Дуке Бојаџиев. Нема што повеќе да се коментира кога две вакви големи имиња се сплотени во песна – ремек дело.

реклама

Слушнете и сами:

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: