Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Обиколницата од утре повторно затворена за сообраќај

Актуелно

Обиколницата од утре повторно затворена за сообраќај

Обиколницата околу Скопје утре од 7 до 19 часот ќе биде затворена за сообраќај.

Како што соопштија од продукциската куќа „Шик Филмс” и Мануфактура продукција, затворањето на обиколницата е заради потребите на снимањето на францускиот филм „A Fоnd”.

Според најавите, истата треба да биде затворена до крајот на месец септември.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.