fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Убиство во Свети Николе во близина на Стопанска банка

Актуелно

Убиство во Свети Николе во близина на Стопанска банка

Во Свети Николе синоќа во близина на Стопанска банка се случило убиство.

Жртвата, како што потврди портпаролот на СВР – Штип Гордана Панајотова според првичните информации, е машко лице.

Увидот од страна на полициска екипа и јавен обвинител е завршен и се очекуваат детали за убиството во текот на денот.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.