//
Следи нѐ
To Top

Социјалната мрежа „Фејсбук“ попладнево беше недостапна низ целиот свет

Корисниците на социјалната мрежа „Фејсбук“ попладнево имаат проблеми со мрежата. Дел од нив не можеа да ги отворат новите постови, додека за голем дел страницата воопшто не беше достапна.

Мрежата не падна само во Македонија, туку и низ целиот свет, а на слични проблеми се пожалија и корисниците од Велика Британија, САД, Јужна Кореа…

реклама

Oва е вторпат во две недели мрежата да има технички проблеми ширум светот.

fb-down[1]

Во моментот страницата повторно работи, но на моменти многу побавно од вообичаено.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Интернет

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: