fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Социјалната мрежа „Фејсбук“ попладнево беше недостапна низ целиот свет

Интернет

Социјалната мрежа „Фејсбук“ попладнево беше недостапна низ целиот свет

Корисниците на социјалната мрежа „Фејсбук“ попладнево имаат проблеми со мрежата. Дел од нив не можеа да ги отворат новите постови, додека за голем дел страницата воопшто не беше достапна.

Мрежата не падна само во Македонија, туку и низ целиот свет, а на слични проблеми се пожалија и корисниците од Велика Британија, САД, Јужна Кореа…

Oва е вторпат во две недели мрежата да има технички проблеми ширум светот.

fb-down[1]

Во моментот страницата повторно работи, но на моменти многу побавно од вообичаено.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Интернет

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.