Следи нѐ
To Top

ФОТОГАЛЕРИЈА: Пијаната Викторија Бекам го шокираше светот

Таблоидите ширум светот од вчера се преплавени со приказната за скандалот со пијаната Викторија Бекам.

Имено, иако на стартот на еден свечен прием во вторникот вечерта некогашната „Спајс-девојка“ претставувала олицетворение на елеганција и гламур, таа очигледно при забавата претерала со алкохолот, па папараците ја „уловија“ во нималку пријатно издание.

реклама

Сопругата на славниот фудбалер Дејвид Бекам е фотографирана како се тетерави и сопнува, а по се изгледа и се случила и „мала непријатност“.

2CAA821A00000578-3245259-image-a-123_1443003741362[1]

На фотограифите се гледаат намокрените панталони во меѓуножјето на Викторија, за што британските таблоиди оценуваат дека таа „можеби се потурила со пијалак“, но не ја исклучуваат ни можноста да била толку пијана па да не почувствувала дека „уринирала во гаќи“.

2CA9F44A00000578-3245259-image-a-122_1443003698959[1]

Истите извори наведуваат дека Викторија била толку пијана што при заминувањето од приемот морала да се придржува за нејзиниот сопруг Дејвид.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

 • Макрон и Лени Кравиц на концерт на U2

  Да го сретнете претседателот зад сцената на концерт на U2 во Париз, напиша Лени Кравиц на фотографијата со Емануел Макрон, која...

  Информативна Редакцијасептември 24, 2015
 • ДАЛЕКУ ОД ОЧИТЕ НА ЈАВНОСТА: Се ожени Џастин Бибер

  Идолот на милиони тинејџери, Џастин Бибер и на неговата вереница Хејли Болдвин го кажаа „судбоносното да“.  реклама

  Информативна Редакцијасептември 24, 2015
 • Пиволенд прераснува во „Skopje Beer Fest“

  Оваа година традиционалниот „Гурмански викенд во Скопје – Пиволенд“ со нов концепт, ново интернационално име „Skopje Beer Fest“, нова локација, како...

  Информативна Редакцијасептември 24, 2015
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.