Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ВИДЕО: Жаре, македонскиот Хју Хефнер!

Видео

ВИДЕО: Жаре, македонскиот Хју Хефнер!

Хју Хефнер и Хајди Клум тврдат дека имаат по стотина пара пижами.

Жаре не заостанува нималку зад нив.

Погледнете го ова урнебесно видео!

Прочитај повеќе
Маркетинг
Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.