Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Групата Фолтин и ди-џејот Гоце САФ на бруцошката забава на ФЕИТ

МК Сцена

Групата Фолтин и ди-џејот Гоце САФ на бруцошката забава на ФЕИТ

Студентската организација Студентски парламент на Факултетот за електротехника и информациски технологии – Скопје (СПФЕИТ), по 16-ти пат, организира Бруцошка забава.

Музичката група Фолтин и ди-џеј Гоце САФ се двете сензации кои, годинава, ќе ги забавуваат присутните гости на журката.

Забавата ќе се одржи на 02.10.2015 (петок), со почеток во 20 часот и 30 минути во дворот на Факултетот за електротехника и информациски технологии Скопје.

Повеќе информации на следниот линк: https://www.facebook.com/events/887957824629663/

Brucoska FEIT

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.