//
Следи нѐ
To Top

ТРАГЕДИЈА: Студент почина по пад од четвртиот кат од студентскиот дом „Кузман Јосифовски“

Дваесетгодишен студент од Прилеп паднал од четвртиот кат од студенскиот дом „Кузман Јосифовски“ во центарот на Скопје.

Повредениот Д.Р. е пренесен во Ургентниот центар каде вчера во 18 часот и 30 минути им подлегнал на повредите.

реклама

Увид на местото извршила екипа на СВР Скопје, а според првичните сознанија на полицијата станува збор за самоубиство.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Актуелно

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: