Следи нѐ
To Top

Ким Кардашијан: Бременоста ми е најлошо искуство во животот

Ким Kардашијан (34) е во седми месец на бременоста и е „очајна“. На реалити ѕвездата не и се допаѓа како изгледа кога е бремена.

– Ќе бидам искрена. За мене бременоста е најлошо искуство во животот, напиша Ким на нејзината интернет страница и додаде дека е фасцинантно како нејзиното тело едноставно се „зголемува“ и ништо повеќе не и стои.

реклама

– Дали сте знаеле дека по бременоста морате да носите пелени два месеци? Баш секси – напиша мајката на двегодишниот Норт Вест, која истакнува дека навистина не се чувствува секси во текот на бременоста. Неодамна таа откри дека во последно врeме носи долги палта за да ги покрие дебелите раци и задникот.

kim-kardashian-pregnancy[2]

– Се чувствувам несигурно и одвратно, додаде Ким која пред неколку недели изјави дека научила да го сака своето тело „во таа фаза“ и се фотографираше гола пред огледало.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

 • Почнува 21. Скопје филм фестивал

  Со премиера на играниот филм „Година на мајмунот“ по сценарио и режија на Владимир Блажевски и во продукција на „Панк филм“,...

  Информативна Редакцијаоктомври 6, 2015
 • Ем-ти-ви наградите се враќаат во Њујорк

  Ем-ти-ви видео музичките награди по една година помината во Калифорнија се враќаат на американскиот источен брег во Њујорк. реклама

  Информативна Редакцијаоктомври 6, 2015
 • Најавен четвртиот дел од филмската сага „хХх“

  Вин Дизел го најави четвртиот дел од акционата сага „хХх“, за којшто правата ги откупи продукциската куќа „Ејч Колектив“. реклама

  Информативна Редакцијаоктомври 6, 2015
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.