//
Следи нѐ
To Top

Починато лице пронајдено на булеварот „Кузман Јосифовски Питу“ во Скопје

Тело на починато машко лице од околу 50 години е пронајдено попладнево во 18 часот и 50 минути на булеварот „Кузман Јосифовски Питу“ во Скопје.

Според МВР, најверојатно станува збор за бездомник, а случајот во полиција го пријавила екипа на Итната медицинска помош.

реклама

На телото нема траги на насилство, но сепак е предадено на обдукција.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Актуелно

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: