//
Следи нѐ
To Top

Елса Хоск влезе во елитното друштво на убавиците на „Викторија сикрет“

Шведскиот модел Елса Хоск влезе во најелитното друштво на „ангелите на Викторија сикрет“.

Таа го пополни местото кое остана празно по заминувањето на Карли Клос и Дукен Крос.

реклама

Кога некој како оваа 30-годишна девојка се занимава со маникенство половина од својот живот, а и вака изгледа, сигурно ревиите на најпознатиот светски бренд за долна облека се единствената цел.

Со својот изглед Елса успеа во тоа.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Магазин

 • Првиот пешачки 3-Д мост (видео)

  Во Шангај е пуштен во употреба најдолгиот бетонски пешачки мост на светот кој е изграден со технологија за 3-Д печатење. Автор...

  Информативна Редакцијаоктомври 18, 2015
 • Германeц се возел меѓу два вагона од воз со 200 километри на час

  Германeц кој патувал кон Хамбург со воз излегол да испуши цигара, па останал заглавен меѓу два вагона, во движење со брзина...

  Информативна Редакцијаоктомври 18, 2015
 • Кобила е „Австралијка на годината“

  Еден австралиски дневен весник номинираше кобила, како единствена кандидатка за избор на „личност“ која изминатава година покажа напорна работа, борбеност и...

  Информативна Редакцијаоктомври 18, 2015
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: