//
Следи нѐ
To Top

Елса Хоск влезе во елитното друштво на убавиците на „Викторија сикрет“

Шведскиот модел Елса Хоск влезе во најелитното друштво на „ангелите на Викторија сикрет“.

Таа го пополни местото кое остана празно по заминувањето на Карли Клос и Дукен Крос.

реклама

Кога некој како оваа 30-годишна девојка се занимава со маникенство половина од својот живот, а и вака изгледа, сигурно ревиите на најпознатиот светски бренд за долна облека се единствената цел.

Со својот изглед Елса успеа во тоа.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Магазин

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: