Поврзи се со нас

Популарно.мк

Работи кои момчињата не ги сакаат кај „сингл“ девојките

Занимливости

Работи кои момчињата не ги сакаат кај „сингл“ девојките

Има неколку работи кои момчињата не ги сакаат кај „сингл“ девојките.

1. Не може да им се верува

Се однесуваат како да не им е грижа, што во старт е голема грешка.

2. Нивната самодоверба преминува во ароганција

Самодовербата е добра, но во границите на нормалата. Се што преминува во арогантен став „јас самата на себе си сум доволна“ резултира со „соло“ статус.

3. Бараат „фино момче“

Таквата приказна најчесто ја кажуваат жените кои всушност излегуваат со „лоши момчиња“.

4. Непристапни се

Секогаш се опкружени со многу другарки што го отежнуваат првиот чекор на додворувачите.

Прочитај повеќе
Маркетинг
Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Занимливости

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.