//
Следи нѐ
To Top

ФОТО: Џастин Бибер профитираше од разголените фотографии

Папараците ги следат славните личности во секој чекор, дури и тогаш кога ѕвездите не се ни свесни за тоа.

Во тоа се увери Џастин Бибер кој беше непријатно изненаден кога беа објавените фотографии од неговиот одмор на Бора Бора на кои тој се појавува разголен.

реклама

– Мојата прва реакција беше… како тоа можеле да го направат? Се чувствував повредено, како да не можам да излезам, а да не ме сликаат. Мислам дека би требало да се чуствувам сигурно во својот дом, а особено кога ќе одам некаде далеку, изјави Џастин.

Но, како што објави „Аксес Холивуд“, по првобитниот шок, Бибер сепак извлече и полза бидејќи целата таа врева околу „голите“ фотографии се поклопи со излегувањето на неговиот нов албум „Purpose“, па ова беше можност за дополнителна промоција.

Синглот „What Do You Mean“ од овој албум веќе ги освојува топ листите.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

 • Hooverphonic доаѓаат во Скопје!

  Концертот на извонредниот трип хоп бенд HOOVERPHONIC кој ќе се одржи во Скопје, во рамки на својата балканска турнеја, која е...

  Информативна Редакцијаоктомври 19, 2015
 • Фестивалот Егзит ве потсетува на летото (ВИДЕО)

  Денеска сме на точно половина пат од изминатиот до следниот Exit, а сѐ уште актуелниот носител на титулата најдобар европски фестивал...

  Информативна Редакцијаоктомври 19, 2015
 • „Диско треска“ вечерва во МОБ

  „Диско треска“ е насловот на концертите кои денеска и утре од 20 часот ќе се одржат во Македонската опера и балет...

  Информативна Редакцијаоктомври 19, 2015
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: