//
Следи нѐ
To Top

Ed Sheeran на платното во Cineplexx

Придружи му се на Ед, моментално најуспешниот артист во Светот, во живо од светската премиера во Лондон, на неговиот спектакуларен нов концертен деби филм “Jumpers for Goalposts”.

Овој специјален настан во кино, вклучува пренос од црвениот тепих, ексклузивна изведба на Eд во живо, како и концертниот филм кој ќе се прикажува за прв пат преку сателитски пренос во живо од Лондонскиот Лејчестер плоштад до илјадници кино платна ширум светот.

реклама

Концертниот филм ќе биде прикажан на големото платно во Cineplexx, во четврток на 22-ри октомври од 19:30 часот.

Jumpers for Goalposts ќе ни прикаже неверојатни изведби на Ед од најголемото шоу во неговата кариера од Вембли стадионот, кој се одржа на 15 јули оваа година, каде што ја воодушеви својата бројна публика со неговите најголеми хитови како “The A Team”, “Sing” и “Thinking Out Loud” – дури изненади и со неверојатниот дует со Елтон Џон.

Покрај сценската изведба со која ги остави сите „без здив“, Jumpers for Goalposts го вклучува и триумфалното патување на Ед до Вембли, на кое ни открива и лични моменти од позади сцената и патот, заедно со искрени и интимни моменти на Ед и неговите најблиски, за тоа до каде тој успеал.

Овој специјален глобален кино настан е покана за милионите фанови на Ед, да му се придружат и заедно да прослават неговиот успех, пред неизбежно да продолжи понатаму да се воздигнува.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Промо

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: