Поврзи се со нас

Популарно.мк

Лејди Гага вљубена „до уши“

Сцена

Лејди Гага вљубена „до уши“

Америкнската пејачка Лејди Гага е вљубена како никогаш досега во нејзиниот свршеник Тејлор Кини, што го покажа и на премиерата на неговиот најнов филм „Rock the Kasbah“.

На црвениот килим на премиерата во Њујорк, освен што му даде целосна поддршка на Кини, Лејди Гага ја покажаи и својата љубов кон него, бакнувајќи го и гушкајќи го вереникот пред фотографите.

Инаку, двојката е во врска веќе четири години, а се запознаа во 2011 година на снимањето на спотот за песната на Лејди Гага „You and I“.

Тие се верија неколку месеци и сега планираат свадба.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.