Поврзи се со нас

Популарно.мк

ОДИМЕ НА ТЕАТАР: Популарно ви доделува 2 гратис влезници за „Свадбата на Фигаро”

МК Сцена

ОДИМЕ НА ТЕАТАР: Популарно ви доделува 2 гратис влезници за „Свадбата на Фигаро”

Популарно.мк ве носи на театар!

Доколку сакате да ја посетите претставата „Свадбата на Фигаро” на 31.10 споделете го овој линк (објава) на вашиот фејсбук профил и поставете ја објавата јавна (public) и потоа испратете го вашето име и презиме, контакт телефон и линк од вашиот фејсбук профил* на меилот [email protected], најдоцна до 14 часот.

public-facebook

Среќниот добитник ќе биде избран по случаен избор и објавен на официјалната ФБ страна на Популарно.мк – www.facebook.com/popularnomkd Вечерва одиме на театар! :)

* добиените податоци служат само за потврдување дека ги исполнувате условите да ги добиете влезниците и на никој начин нема да ја нарушат вашата приватност. Истите се бришат од нашиот сервер во рок од 24 часа.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.