//
Следи нѐ
To Top

ОДИМЕ НА ТЕАТАР: Популарно ви доделува 2 гратис влезници за „Свадбата на Фигаро”

Популарно.мк ве носи на театар!

Доколку сакате да ја посетите претставата „Свадбата на Фигаро” на 31.10 споделете го овој линк (објава) на вашиот фејсбук профил и поставете ја објавата јавна (public) и потоа испратете го вашето име и презиме, контакт телефон и линк од вашиот фејсбук профил* на меилот [email protected], најдоцна до 14 часот.

реклама

public-facebook

Среќниот добитник ќе биде избран по случаен избор и објавен на официјалната ФБ страна на Популарно.мк – www.facebook.com/popularnomkd Вечерва одиме на театар! :)

* добиените податоци служат само за потврдување дека ги исполнувате условите да ги добиете влезниците и на никој начин нема да ја нарушат вашата приватност. Истите се бришат од нашиот сервер во рок од 24 часа.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: