//
Следи нѐ
To Top

ВИДЕО: Српска пејачка на сред емисија го полеа водителот со вода

Српската пејачка, Сашка Каран при гостување во една емисија направи вистинска сцена.

Имено, таа била испровоцирана од прашањата на водителот дали во младоста била „спонзоруша“, иако на почетокот се обидела да одговори.

реклама

– Јас навистина не знам за што зборува овој човек? Ова навистина нема смисол. Јас секогаш бев пејачка и тоа никогаш не ми било потребно. Заработував многу пари и не ми беше потребно, одговорила задишано Каран и почнала да станува од своето столче.

Кога водителот ја прашал „што и е“, таа ја земала чашата со вода од масата и го полеала.

Тој останал во шок, а таа излегла од студиото.

– Срам да ти е, какви се овие глупости: Будало, викала Каран на заминување.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Видео

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: