Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Момче и девојка пронајдени мртви во битолски мотел

Актуелно

Момче и девојка пронајдени мртви во битолски мотел

Момче и девојка од Битола, Ѓ.И. (27) и К.И. (33), денеска се пронајдени мртви во мотел што се наоѓа во индустрискиот дел на градот.

Според СВР Битола, случајот го пријавиле вработени во мотелот откако забележале дека момчето и девојката подолго време не излегувале од собата.

Како што информира портпатолот на СВР Соња Стаматова, веќе е поведена истрага за настанот.

Засега е познато само дека Ѓ.И. (27) и К.И. (33) на 24 октомври изнајмиле соба во мотелот.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.