//
Следи нѐ
To Top

Гласини во Холивуд: Амал Клуни е бремена

Деновиве се појавија гласини дека Џорџ Клуни, еден од најпознатите средовечни мажи во Холивуд, ќе стане татко. 

Информациите за бременоста на неговата сопруга, 37-годишната Амал, се уште не се официјално потврдени, но според американските таблиди, „тајната е откриена“ на премиерата на филмот „Our brand is crisis“, каде таа носеше широка тоалета со набори во делот кај стомакот. Ваквиот избор на фустан беше оценет како намена да се прикрие бременоста.

реклама

– Таа е многу слаба и стомакот едвај и се познава. Се плашат од можни компликации. Џорџ е многу загриже за нивното дете.

Каде и да патува Амал, Џорџ бара да и се достави храна со која ќе ги внесе потребните калории во организмот, пренесува магазинот „ОК“, повкувајќи се на неименуван извор близок до брачната двојка Клуни.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: