Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Тешко повредена девојка по пад од втори кат во Битола

Актуелно

Тешко повредена девојка по пад од втори кат во Битола

Деветнаесетгодишна битолчанка е тешко повредена по пад од втори кат во зграда на ул.„Бранислав Нушиќ“  во Битола, соопшти МВР.

Девојката рано изутрината околу 03 часот била донесена во Ургентниот центар во Скопје.

Полицијата работи на целосно расчистување на случајот.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.