Поврзи се со нас

Популарно.мк

Ким Кардашијан бремена лета на еден ден во Париз само заради торта од сирење

Сцена

Ким Кардашијан бремена лета на еден ден во Париз само заради торта од сирење

Бремената Ким Кардашијан (35) посака торта од сирење и само заради тоа таа леташе од Лос Анџелес во Париз.

Реалити ѕвездата изјави пред новинарот од Вог дека отпатувала на само еден ден на другиот континент заради саканата храна, а кога таа стигнала во хотелот каде го послужуваат нејзиниот омилен десерт се разочарала кога и рекле дека таа торта повеќе ја нема. Освен таа торта, Ким инаку не сака торти од сирење.

– Им реков дека сум дојдена на само еден ден само заради тоа, рече Ким, па персоналот сериозно се ангажирал и само за неа подготви торта.

–  Тоа е рај, заклучи Ким.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг

Трендинг

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.