//
Следи нѐ
To Top

Ким Кардашијан бремена лета на еден ден во Париз само заради торта од сирење

Бремената Ким Кардашијан (35) посака торта од сирење и само заради тоа таа леташе од Лос Анџелес во Париз.

Реалити ѕвездата изјави пред новинарот од Вог дека отпатувала на само еден ден на другиот континент заради саканата храна, а кога таа стигнала во хотелот каде го послужуваат нејзиниот омилен десерт се разочарала кога и рекле дека таа торта повеќе ја нема. Освен таа торта, Ким инаку не сака торти од сирење.

реклама

– Им реков дека сум дојдена на само еден ден само заради тоа, рече Ким, па персоналот сериозно се ангажирал и само за неа подготви торта.

–  Тоа е рај, заклучи Ким.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: