Поврзи се со нас

Популарно.мк

Никој од Реал Мадрид не присуствуваше на премиерата на филмот на Роналдо

Промо

Никој од Реал Мадрид не присуствуваше на премиерата на филмот на Роналдо

Кристијано Роналдо во понеделникот беше главна ѕвезда  во Лондон. Португалецот беше на премиерата на документарниот филм „Роналдо“ која конечно ја виде светлината на денот.

На премиерата беа Сер Алекс Фергусон, Гери Невил, Луис Саха, неговиот менаџер Хорхе Мендес, но тоа многу не ги допре луѓето од  Реал Мадрид.

„Marca“ пишува дека никој од Реал не дошол на премиерата на Роналдо, што покажува дека „лошите вибрации“ меѓу Роналдо и Реал се повеќе се изразени во последно време. Тоа започна со доаѓањето на Рафа Бенитез на клупата, а Роналдо со него едноставо не е „кликнат“.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Промо

Маркетинг

Трендинг

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.