Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ФОТОГАЛЕРИЈА: Париз – ден по крвавиот терористички кошмар

Актуелно

ФОТОГАЛЕРИЈА: Париз – ден по крвавиот терористички кошмар

Стотици луѓе се убиени во вчерашниот терористички напад кој се случи на повеќе локации во француската престолнина.

Нападите во кои настрадаа повеќе од 150 луѓе ја затекнаа целата планета, а Париз стана центар на известување на сите медиумски редакции ширум светот.

Во продолжение погледнете фотогалерија од Париз – ден по крвавиот терористички кошмар низ објективот на најдобрите фоторепортери на светските новински агенции:

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.