//
Следи нѐ
To Top

Фановите на култните „Нирвана“ лути на Џастин Бибер: Не си достоен да ја носиш маицата!

Обожавателите на бендот Нирвана и покојниот пејач Курт Кобеин ја нападнаа младата ѕвезда Џастин Бибер (21) затоа што облекол маица на која е фронтменот на култната група.

Социјалните мрежи се преплавени од коментари во кои фановите на Нирвана го нарекуваат недостоен за таква маица.

реклама

Во одбрана на Бибер застана вдовицата на Кобеин, Кортни Лав (51) која му порача дека е „кул“.

justin-bieber8[1]

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: