//
Следи нѐ
To Top

ПОПУЛАРНО.МК ВЕ НОСИ НА ТЕАТАР: Доделуваме две гратис влезници за претставата претставата „СТОЛОВИ“

Популарно.мк ве носи на театар!

Доколку сакате да ја посетите претставата „Столбови“ денеска (26.11) со почеток во 20 часот споделете го овој линк (објава) на вашиот фејсбук профил и поставете ја објавата јавна (public) и потоа испратете го вашето име и презиме и контакт телефон на меилот [email protected], најдоцна до 13 часот.

реклама

public-facebook

Среќниот добитник ќе биде избран по случаен избор и објавен на официјалната ФБ страна на Популарно.мк во 14 часот –www.facebook.com/popularnomkd

Одиме на театар! :)

* добиените податоци служат само за потврдување дека ги исполнувате условите да ги добиете влезниците и на никој начин нема да ја нарушат вашата приватност. Истите се бришат од нашиот сервер во рок од 24 часа.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: