//
Следи нѐ
To Top

Вечерва журка за паметење: Smirnoff Animal Party во клубот ХО

Добропознатата Smirnoff Animal Party која во 2014 беше прогласена за најдобра тематска забава во југоисточна Европа, за првпат од оваа сезона во ХО КЛУБ.

Тимот на ХО Клуб ве поканува да присуствувате и бидете дел од еден вистински спектакл кој ќе се памети!

реклама

Атмосферата преку фотографии на една од минатите вакви забави.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: