//
Следи нѐ
To Top

Прва Black Friday онлајн распродажба на Македонски Телеком

Македонски Телеком оваа година за првпат се вклучува кон глобалната „Black Friday“ шопинг акција со извонредна онлајн продажба. Корисниците почнувајќи од денеска, како и за време на целиот викенд, ќе може да купат одлични паметни телефони со неверојатен попуст во Play Comfort тарифата.

Во продажба ќе се понудат и два исклучително атрактивни модели на паметни телефони, коишто ќе имаат неверојатна „Black Friday“ цена од само 1 денар.

реклама

Со вклучувањето во акцијата која што во светот е позната како „викенд на попусти“ Македонски Телеком им овозможува на своите корисници на едноставен начин, преку онлајн продажба, да го купат омилениот паметен телефон по извонредно ниски цени.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Наука

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: