//
Следи нѐ
To Top

Ким Кардашијан и Кање Вест добија син

Ким Кардашијан и нејзиниот сопруг Кање Вест денеска добија син.

Ким изутрината на свет донесе момченце, изјави потрпаролот на брачниот пар.

реклама

Тој додаде дека мајката и бебето се во добра здравствена состојба.

Ова е второто дете на Ким и Кање. Тие имаат ќерка, Норт Вест, која се роди во 2013 година.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: