Следи нѐ
To Top

Панчо ја открива тајната за здравиот изглед и покрај многуте обврски

Еден од нашите најпознати диџеи и член на популарната група ДНК, Панчо, во минатото не обрнувал внимание на исхраната, но поради напорниот и брз начин на живот тој реши од корен да направи промени.

Журките кои завршуваат во раните утрински часови и домашните обврски кои сега се зголемени со добивањето на вториот син, не оставаат никаква трага врз здравјето и изгледот.

реклама

Тајната на Панчо се крие во здравата исхрана и започнување на денот со мусли, т.н. energy booster. Тој открива дека во неговата чаша најчесто става кранчи од малина и капина, сушена брусница и аронија, неколку семки од сончоглед, чија семе и обезмастено млеко во прав.

Panco4

Оваа комбинација Панчо ја појадува во единствениот Мусли бар во Македонија на Виталија кој што се наоѓа во ТЦ. Лептокарија во Скопје.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.