//
Следи нѐ
To Top

Џастин Бибер трага по „непозната убавица“ од Инстаграм

Џастин Бибер уште еднаш ги искористи социјалните мрежи за флертување со убави девојки, па сега на Инстаграм објави фотографија на непозната убавица и ги замоли фановите да му помогнат да ја пронајде.

Не можеме да не забележиме дека девојката од сликата наликува на руската убавица Ирине Шајк, а пејачот под сликата напиша: „О  боже мој, која е оваа!“.

реклама

„Непозната убавица“ беше набрзо откриена. Станува збор за Синди Кимберли, која на својот Инстаграм профил има 113 илјади следбеници, но само 38 слики, од кои половина ги сочинуваат цртежи.

Но, постои уште еден нејзин профил со 256 илјади следбеници. кој е приватен, а во неговиот опси стои следното: „Ако сакате да бидете прифатени, посетете го профилот на Џастин Бибер и коментирајте на моето селфи“.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: