Следи нѐ
To Top

Путин се помлад: Дали рускиот претседател користи ботокс?

Сите сакаат да бидат убави, а кога луѓето се често на медиумите сакаат да изгледаат најубаво. Тоа добро го знаат холивудските ѕвезди, но изгледа дека и рускиот претседател Владимир Путин ја следи светската мода.

Досега Путин неколку пати ја покажа својата машкост, па гол до појас јаваше коњ, ловеше риба во река и се возеше со мотор.

реклама

Најновите фотографии покажуват дека Путин многу се грижи за својот изглед и лицето, затоа што повеќе нема подочници, ниту брчки околу очите, особено кога ќе се направи споредба на неговите фотографии од пред 15 години.

Путин (63) изгледа се помлад. Рускиот моќник, кој е на чело на Русија веќе 16 години, ништо не препушта на случајноста. Странските медиуми пишуваат дека користи ботокс и многу други благодети на козметичката индустрија.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Занимливости

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.