//
Следи нѐ
To Top

НАЈДОБРАТА ПОНУДА ВО ГРАДОТ: Прославете ја Нова година во „ПОШТА“

Локалот кој донесе вистинско освежување во скопскиот урбан живот ве поканува заедно да ја заокружиме оваа успешна година со прослава на новогодишната вечер, на најраспространетата зимска тераса погодно затворена на одлична температура.

Понудата како и секогаш, најпогодна за вашиот џеб и потреби, а програмата за сечиј вкус – 1500 денари со неограничен пијалак (се освен виски) како и даски и мезиња на секоја маса.

реклама

Музичката програма вклучува двајца DJ-и кои нѐ дружеа преку цела година, со најновите светски музички хитови, а после 00:00 забавата продолжува со познатите српски хитови.

12399029_10205419178298992_1306071553_n

Менито вклучува ладна даска:
-пршут
-врат
-кулен
-кашкавал
-сирење

и топла даска:
-прсти
-крилца
-пирошка
-крокети
….руска салата, кифлички

Информации и резервации на 071/385-767

*комерцијален текст

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: