Следи нѐ
To Top

Пуштени во продажба нови билети за концертот на Љубојна во „Борис Трајковски“

Горила продукција ценејќи дека интересот за концертот е голем, во продажба пушти нови 460 ВИП билети за седење веднаш пред бината, поради големиот интерес за седечки билети. Новите билети се на најубава позиција во Арена Борис Трајковски и чинат по 500 денари.

Интересот и очекувањата од овој пред новогодишен концерт се големи, се очекува Љубојна и виртуозите Влатко Стефановски, Исмаил Лумановски, Џамбо Агушев и Васил Хаџиманов да приредат незаборавна вечер која мора да се проследи.

реклама

Концертот ќе се одржи на 17. Декември, во четврток, со почеток во 20,30 часот во Арената Борис Трајковски.

Побрзајте, билети на www.mktickets.mk

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.