Следи нѐ
To Top

ПОПУЛАРНО ВЕ НОСИ ВО ТЕАТАР: Доделуваме 2 гратис влезници за „Свадбата на Фигаро”

Популарно.мк ве носи во театар!

Доколку сакате да ја посетите претставата „Свадбата на Фигаро” утре (17.12) со почеток во 20 часот споделете го овој линк (објава) на вашиот фејсбук профил и поставете ја објавата јавна (public) и потоа испратете го вашето име и презиме, контакт телефон и линк од вашиот фејсбук профил* на меилот [email protected], најдоцна до утре, 12 часот.

реклама

public-facebook

Среќниот добитник ќе биде избран по случаен избор и објавен на официјалната ФБ страна на Популарно.мк –www.facebook.com/popularnomkd

Одиме на театар! :)

* добиените податоци служат само за потврдување дека ги исполнувате условите да ги добиете влезниците и на никој начин нема да ја нарушат вашата приватност. Истите се бришат од нашиот сервер во рок од 24 часа.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.