//
Следи нѐ
To Top

Елена Ристевска ќе се дружи со фановите во Рамстор и Капитол Мол

Во пресрет на Новогодишните празници Македонски Телеком подготви уште едно изненадување за корисниците.

На 25 и 26 декември декември во Телеком продавниците во Рамстор и Капитол Мол  нашата музичка ѕвезда Елена Ристевска ќе се дружи со фановите. Елена ќе го потпишува и подарува најновиот албум на 25 декември во Рамстор од 13:00 до 14:00 часот, а посетителите ќе имаат можност да се сликаат и разговараат со неа. На 26 декември Елена ќе ги израдува фановите кои тој ден ќе бидат во телеком продавницата во Капитол Мол од 13:00 до 14:00 часот.

реклама

За време на дружењето сите заинтересирани ќе можат одблизу да се запознаат и со услугата LOOP, која нуди одлично мултимедијално искуство и можност за споделување на фотографии и видеа во кругот на семејството. Празниците се одлична можност за споделување на  нови заеднички моменти преку фотографија или видео, кои со LOOP, брзо и едноставно, ќе бидат достапни на смарт телефони, на MaxTV, на компјутер и на таблет.

Потребно е само да се активира услугата на www.loop.mk или пак да се преземе бесплатната апликација од Google Play и App Store.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: