//
Следи нѐ
To Top

Новогодишна забава и дружење во Зоолошката градина

Здружението „Во мојот свет“ денеска организира традиционална новогодишна забава и дружење  во Зоолошката градина Скопје.

Во рамки на новогодишната забава ќе настапат театарската група од „Креативен центар ѕвезда“ со претставата „Мачорот во чизми“, Златните славејчиња…

реклама

###

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: