//
Следи нѐ
To Top

ФОТО: Најлошите божиќни честитки на познатите личности

Со години бевме сведоци на многу „промашувања“ на славните личности.

Така, можевме да видиме погрешни љубовни избори на ѕвездите, катастрофални модни комбинации при појавувањето на црвените теписи или други настани, нивно несоодветно однесување во јавноста…

реклама

Овој пат, во согласност со периодот околу прославувањето на Божик и Нова година, американските таблоди направија листа на најлоши божиќни и новогодишни честитки на славните на сите времиња.

На водечките позиции на оваа неславна листа се најдоа Елизабет Харли, Мајли Сајрус и Хилари Даф, а тука секако се и неодминливите сестри Кардашијан.

1. Елизабет Харли

1

2. Мајли Сајрус

2

3. Хилари Даф

3

4. Рок

4

5. Ферги и Џош Дахамел

5

6. Ник Џонас

6

7. Џастин Тимберлејк

7

8. Џон Маер

8

9. Бритни Спирс

9

10. Ешли Симсон

11

11. Семејство Кардашијан

12

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: